Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund

Ogłoszenia

 • ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA

   

  Bukiet Kwiatów Zdjecia - Pobierz darmowe obrazy

  Wszystkim Babciom oraz Dziadkom z okazji ich święta

  życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii,

  nadziei w to, iż każdy kolejny dzień będzie lepszy.

  Wasze wnuki niech będą dla Was największą pociechą.

   

  Dyrekcja, Pracownicy oraz Przedszkolaki

   

 • Dyrektor Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II,

  informuje że w związku z sytuacją epidemiologiczną

  związaną z COVID-19,

  wszyscy jesteśmy zobligowani do przestrzegania

  zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

  Prosimy także o informowaniu wychowawcy grupy

  lub dyrektora przedszkola o wszelkich objawach chorobowych dzieci

  oraz o nałożonych kwarantannach czy izolacjach w rodzinie.

   

    

  Dyrektor Przedszkola

                                                                              Grażyna Milanowicz

Aktualności
wtorek, 19 styczeń 2021 19:06

Zimowe zabawy na śniegu, czyli my się zimy nie boimy

Nareszcie spadł śnieg, długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami postanowiły spędzić choć chwilę w ogrodzie przedszkolnym na zimowych zabawach. Najwięcej radości sprawiło wszystkim zjeżdżanie na sankach i jabłuszkach. Nie zabrakło bitwy na śnieżki oraz odbijania śniegowych aniołków. Niektórzy ulepili bałwana. Radość na twarzach dzieci był ogromna. Lubimy taką zimęJ

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

środa, 30 grudzień 2020 13:32

Akcja "Razem na święta"

18 grudnia zakończyliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę karmy dla psów przebywających w schronisku Baros w Suchedniowie. Zbiórka zorganizowana została w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków, rodziców oraz mieszkańców miasta, udało się zgromadzić karmę, która przed świętami trafiła do potrzebujących psiaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

poniedziałek, 28 grudzień 2020 19:02

Przedszkolaki świątecznie

W tym roku dla każdego z nas święta Bożego Narodzenia były całkiem inne niż do tej pory. Inaczej też obchodziliśmy je w naszym przedszkolu. Jednakże nikt nie chciał wyzbywać się tej wspaniałej radosnej atmosfery, która towarzyszy tym magicznym chwilom. W miniony wtorek, 22 grudnia, od samego rana brzmiały dźwięki polskich kolęd i pastorałek. W każdej sali, na ubranych kilka dni wczesniej choinkach, migały kolorowe światełka, a przedszkolaki i pracownicy wyróżniali się odświętnymi strojami. W związku z tym, że nie mogliśmy się wszyscy spotkać na sali gimnastycznej, jak to było w naszej tradycji, każda grupa obejrzała osobno nagranie przedstawienia jasełkowego w wykonaniu "starszaków" pt. "Żłóbek Cię utuli". Następnie dzieci z młodszych grup zaprezentowały przygotowane wcześniej kolędy i pastorałki. Nie zabrakło też białego opłatka, który miał nas wszystkich zjednoczyć i być symbolem tego, iż w każdym z nas na nowo rodzi się Maleńka Miłość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć