Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 1 Czerwiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Hortencja, Jakub, Konrad

Muzyczne ZOO

Filharmonia
Data: wtorek, 31 marzec 2015 11:30 - 12:00

Miejsce: przedszkole  |  Miasto: Suchedniów

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza

31 marca (wtorek) o godz 11:30

na koncert kameralny pt. "Muzyczne ZOO"

Postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Czy zwierzęta mogą kryć się w dźwiękach? Odgadniemy, którzy z naszych dobrych znajomych schowali się na pięciolinii. Towarzyszyć nam będą instrumenty: fortepian, saksofon, wiolonczela.

Koszt koncertu zostanie pokryty z funduszu Rady Rodziców.

Dzieci z grupy VI przychodzą tego dnia na godz. 11:00

 

Addres
Peck 15A, 26-130 Suchedniów
Suchedniów

 

Mapa


 

Dostępne terminy


  • wtorek, 31 marzec 2015 11:30 - 12:00
 

Powered by iCagenda