Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 20 luty 2020 17:49

gr II u fryzjera

Wizyta w salonie fryzjerskim "Aneta"

W poniedziałek Średniaki z grupy II wybrały się do salonu fryzjerskiego "Aneta". Właścicielka salonu Pani Aneta – mama naszego Wiktorka L. opowiedziała "małym klientom" na czym polega jej praca. Dzieci zobaczyły jakie przybory i urządzenia są niezbędne, aby powstawały piękne fryzury. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem obserwowały kolejne sprzęty i narzędzia prezentowane przez panią fryzjerkę. Wśród dzieci nie zabrakło chętnych do tego, aby zasiąść na fotelu lub sprawdzić jak to jest pod olbrzymią suszarką. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali wałeczki, nożyczki, szczotki do modelowania. Wizyta w salonie fryzjerskim sprawiła dzieciom ogromną radość. Dzieci podziękowały za poświęcony im czas i słodki poczęstunek.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Anetce za przekazanie dzieciom cennej wiedzy oraz dostarczenie przedszkolakom wspaniałych wrażeń.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć