Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 14 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Bazyli, Eliza, Justyna
czwartek, 03 maj 2018 22:22

XX Wiosna Teatralna

Przedszkolaki na deskach Suchedniowskiego Ośrodka Kultury

27 kwietnia odbyła się XX Suchedniowska Wiosna Teatralna, której organizatorem był SOK „Kuźnica”. Tegorocznym mottem edycji było przysłowie „Jedz kapustę i brokuły to wyrosną ci muskuły”. Celem przedsięwzięcia było umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu, a także rozwijanie zainteresowań teatrem promując zdrowy styl życia wśród młodego pokolenia. Małych aktorów dopingowała licznie zgromadzona publiczność, dyrektor przedszkola – Zofia Dulęba, koledzy i koleżanki, rodzice, dziadkowie i znajomi. Pomimo tremy nasi młodzi aktorzy zaprezentowali się wspaniale, pokazując, jak żyć zdrowo i sportowo. Jury w składzie Urszula Bilska i Zenon Juchniewicz przyznało naszym przedszkolakom nagrodę w postaci wycieczki do 300 km. Dodatkowo wyróżnienie otrzymał młody aktor Bartek Antoniak, który wcielił się w rolę Maciusia.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc w organizacji strojów.
Dziękujemy również pracownikom naszego przedszkola: Pani Marzence i Panu Marcinowi za włożoną pracę w przygotowanie dekoracji.
Dziękujemy mamie Ali za robienie zdjęć w czasie przedstawienia oraz tacie Martynki za okazaną pomoc.
Naszym aktorom gratulujemy talentów i życzymy dalszych sukcesów.
Podczas imprezy wręczono także nagrody dla laureatów konkursu „Palma Wielkanocna”, w którym Alicja Kabała zdobyła I miejsce, a Iga Stefańska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć