Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 17 kwiecień 2020 13:00

Tęsknimy za wami

TĘSKNIMY ZA WAMI

Kochane Dzieci, jesteśmy wszystkie bardzo ciekawe, co u Was? Mamy nadzieję, że wszystkie jesteście zdrowe a humory Wam dopisują mimo wszelkich trudności, z którymi przyszło nam się zmagać. Ze swojej strony zapewniamy Was, że nie ma dnia, byśmy o Was nie myślały i nie tękniły. Tak bardzo chciałybyśmy się z Wami spotkać w naszych salach, zobaczyć jak się bawicie, czego nauczyłyście się przez ten miniony miesiąc, jak dużo urosłyście. Na razie, wiemy o tym doskonale, nie jest to możliwe, ale nie traćmy wiary, w to, że niedługo się zobaczymy. W końcu nadzieja umiera ostatnia. A wyrażeniem naszej tęksnoty niech będzie ten oto wiersz, który Wam wszystkim dedykujemy:

Odwiedziłam dziś moje przedszkole
Przysiadlam na chwilę w sali przy stole
Rozejrzałam się dookoła,
"proszę pani!" nikt do mnie nie wola
Krzesła stoją równiutko przy stolikach
Nie gra nasza ulubiona muzyka
Nawet kosz na śmieci zwykle zapełniony
Z kąta zerka na mnie zdziwiony
Na poleczkach zabawki siedzą równiutko
Słucham..? Ktoś coś mówi do mnie cichutko
Gdzie się dzieci wszystkie podziały,?
Przecież codzień do zabawy nas brały!
Więc podchodzę do półki z lalkami
Klockami, misiami i samochodami
Nie martwcie się przyjaciele mili
Już niedługo będą się z wami bawili
Już niedługo zrobi się wesolo
Usiądziemy wszyscy razem wkolo
Zaśpiewamy ulubione piosenki
Znów popłyną wesołe dzwieki
A narazie zostajemy w domu
Pewnie łezkę wytrą po kryjomu
Bo też tęsknią za sobą dzieci
Lecz, nie martwcie się bo czas szybko"zleci"!  (autor A. Chmura)