Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Literatura polecana rodzicom

Jako rodzice, dziadkowie, często stajemy wobec licznych dylematów wychowawczych. Zastanawiamy sie kiedy powiedzieć dziecku tak, a kiedy nie.  Jak znosić liczne jego kaprysy, takich wątpliwości mamy z pewnością bardzo wiele. Dlatego przedstawiamy Państwu kilka pozycji książkowych, po które wato sięgnąć mając dziecko w wieku przedszkolnym.

1. A.Faber, E.Mazlish "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły"

2.G.Weil, D.Marden "Wychowaj szczęśliwe dziecko - praktyczne rady dla rodziców.

3. A.Wentrych "Zanim wkroczy specjalista - jak pomóc przedszkolakowi w trudnych sytuacjach. Przewodnik dla nauczycieli i rodziców."

4..S.Kewin "10 błędów popełnianych przez dobrych rodziców".