Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
niedziela, 30 maj 2021 19:32

Dzień Rodziny

Mama i tata, to świat nasz cały.
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały.
To dobre, czułe, pomocne ręce
i kochające najmocniej serce.

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się w sposób wyjątkowy i chciałyby, aby były one najpiękniejszymi dniami dla swoich Rodziców – to Święto Mamy i Taty obchodzone w ramach wspólnego Dnia Rodziny.
Podczas uroczystych grupowych występów zaprezentowały wspaniałe programy artystyczne. Nie zabrakło wierszy i piosenek okolicznościowych, tańca oraz utworów muzycznych z towarzyszeniem przedszkolnej orkiestry.
Wszystkie występy zostały nagrane dla kochanych Rodziców. Niespodzianka była bardzo udana a Rodzice nie kryli wzruszenia i podziwu dla swoich pociech. Dzieci przygotowały również własnoręcznie wykonane laurki i upominki.
W ten sposób przedszkolaki wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek swoim najbliższym.