Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
piątek, 25 czerwiec 2021 21:20

konkurs plastyczny

Udział przedszkolaków w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Dzieci z grupy VI – Alicja Maciejczyk  i Ewa Kierkuś  oraz Marysia Piwowarczyk  z grupy IV wzięły udział w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Na początku była miłość – moja rodzina”.  Celem konkursu było pokazanie oczami dziecka najpiękniejszych skojarzeń, doświadczeń ciepła i pokoju, jakie budzą się na słowo rodzina oraz podkreślenie znaczenia rodziny w kształtowaniu osobowości każdego człowieka, zwłaszcza tego najmniejszego. Konkurs umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich możliwości twórczych. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów z plastyczną przygodą.