Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
sobota, 26 czerwiec 2021 20:09

Pożegnanie starszaków

24 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Na uroczystej gali obecna była inspektor ds. oświaty  Pani Beata Kaszuba, dyrektor przedszkola Grażyna Milanowicz  oraz Rodzice naszych wychowanków. Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny ale także dzień zadumy i wzruszeń. 5-latki z grupy III, IV i VI przygotowały program artystyczny, który rozpoczęły tradycyjnie od tańca - Polonez. Następnie artyści poprzez recytacje wierszy i śpiew żegnali się z przedszkolem, z paniami oraz z młodszymi przedszkolakami. Średniacy również przygotowali wiersze okolicznościowe udzielając rad swoim starszym kolegom odchodzącym z przedszkola.

Dyrektor przedszkola Grażyna Milanowicz, serdecznie podziękowała  rodzicom za aktywną współpracę i zaangażowanie w pracę na rzecz placówki. Rodzice otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz medale „Przyjaciela Przedszkola”. Przedstawiciele Rady Rodziców Pani Iza Matla i Pani Paulina Grudniewska  w swoim przemówieniu  podziękowały za efektywne działania służące osiąganiu wspólnego celu – dobra naszych dzieci.

Wszyscy absolwenci otrzymali dyplomy, pamiątkowe książki oraz upominki.

Starszakom życzymy powodzenia i sukcesów w szkole, a wszystkim: bezpiecznych i słonecznych wakacji.