Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
poniedziałek, 20 wrzesień 2021 21:25

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To święto ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Pomimo niesprzyjającej pogody, ten dzień był dla dzieciakow pełen niespodzianek. Nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką” prezentując wspólnie piosenkę "Życie Przedszkolaka". Następnie były wspólne zabawy plastyczne, słodkości, zdjęcia w fotobudce oraz pamiątkowe medale. Wielką atrakcją było przedstawienie iluzjonisty - uczestnika programu telewizyjnego „Mam talent”. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim dobrej zabawy, wiele humoru i radości.

Idąc za słowami J.Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.