Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
czwartek, 02 grudzień 2021 20:22

Andrzejki 2021

Hokus pokus, czyli andrzejkowe czary

„W przedszkolu zabawa,

andrzejek to czas,

niech magia i wróżba królują wśród nas”

W ostatnim dniu listopada nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Niecodzienny charakter tego dnia dzieci podkreśliły zamieniając się w czarodziejów, czarownice, koty, czy wróżki. Panie również przybrały na ten magiczny czas postacie czarodziejek. Wcześniej dzieci poznały zwyczaje i tradycje andrzejkowe oraz  dowiedziały się, w jaki sposób obchodzilo się wieczór andrzejkowy dawniej.

W każdej grupie wszyscy chcieli zajrzeć w przyszłość i sprawdzić, co je czeka. Dzieci dowiedziały się, jaki zawód będą wykonywały w przyszłości, kto pierwszy zmieni stan cywilny, co je czeka w najbliższym czasie. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały przedszkolakom zabawy przy muzyce, pląsy i tańce. Zorganizowano również słodki poczęstunek.

Czy nasze wróżby się spełnią? Czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa IV