Dzisiaj jest: 8 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Stanisław, Eryk, Liza
poniedziałek, 06 grudzień 2021 22:52

Spotkanie z Mikołajem

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana w Przedszkolu Samorządowym im. Jana Pawła II w Suchedniowie słychać było piosenki o Mikołaju. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały ,,Mikołajkowego” dzwoneczka. Wszystkie grupy pracowicie przygotowały się na to spotkanie.

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i w godzinach przedpołudniowych odwiedził wszystkich przedszkolaków. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja krótki występ, po którym Święty rozdawał dzieciom prezenty.

Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, uśmiechu i zabawy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, a Mikołaj obiecał, że odwiedzi dzieci już za rok! Czekamy z niecierpliwością!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa VII

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupa II