Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
środa, 29 grudzień 2021 20:16

Kartka dla Seniora

Świąteczna Kartka dla Seniora

Boże Narodzenie to piękne święta niosące radość i nadzieję, płynącą od dzieciątka Jezus. Dla większości ludzi, to czas wspaniałych spotkań w rodzinnym gronie. Nie wszyscy jednak mogą je spędzić właśnie w taki sposób. Ten czas jest szczególnie trudny dla seniorów, którym obecnie panująca pandemia odebrała możliwość bycia razem z bliskimi…

Dzieci z naszego przedszkola z wielkim zaangażowaniem podjęły akcję „Świąteczna Kartka dla seniora”. Powstały piękne kartki zaprojektowane i wykonane przez naszych przedszkolaków. Była to dla nich wspaniała lekcja życzliwości i szlachetności, ponieważ poruszony został temat samotności i niesienia pomocy osobom starszym.

Gotowe kartki oraz świąteczne pierniczki przekazaliśmy przed świętami, na ręce pracownika Domu Pomocy Społecznej „Liliowy dworek” w Łącznej, życząc wszystkim pensjonariuszom oraz pracownikom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.