Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
poniedziałek, 17 styczeń 2022 21:37

Dzień babci i dziadka 14.01.2022

Babcia i dziadek są tacy wspaniali
i zawsze chętnie bawią się z nami.
Lubimy z Wami spędzać czas.
Babciu i Dziadku Kochamy Was!

14 stycznia był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Obchodziliśmy uroczyście Święto drogich Babć i Dziadków. Wychowankowie poszczególnych grup przedstawili programy artystyczne, które obfitowały w okolicznościowe piosenki, układy taneczne i wierszowane życzenia dla szczególnych gości.

Pomimo, że w tym roku nie mogły odbyć się spotkania z seniorami w przedszkolu, to wnukowie i wnuczki bardzo wdzięcznie i szczerze wyrazili miłość oraz szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując programy w formie nagrania. Nie zabrakło upominków dla gości wykonanych przez dzieci z wielkim zaangażowaniem.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dobrego zdrowia, pociechy z wnuków oraz samych pogodnych dni.