Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 13 luty 2022 16:46

Dzień Bezpiecznego Internetu

8.02 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. W poszczególnych grupach panie przeprowadziły pogadanki na temat korzyści oraz zagrożeń płynących z korzystania z Internetu. Dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz oglądały prezentacje, filmy edukacyjne a także słuchały bajek profilaktycznych poruszających tę tematykę. Przedszkolaki konstruowały komputery z klocków oraz wykonywały inne prace plastyczno - techniczne. W dobie dzisiejszej technologii ważne jest aby od najmłodszych lat uczyć dzieci świadomego korzystania z Internetu oraz uczulać by w razie jakichkolwiek problemów prosiły o pomoc dorosłych.