Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
wtorek, 22 luty 2022 21:05

Bajkowy bal karnawałowy

BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, na sali można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal zorganizowany został pod hasłem ,,Bajkowy bal karnawałowy”. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w konkurencjach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. IV