Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
wtorek, 22 luty 2022 21:17

Zima w oczach dzieci

Zima w oczach dzieci- wystawa prac plastycznych w przedszkolu

Choć za oknem obrazy raczej wiosenne to wciąż mamy kalendarzową zimę. W przedszkolu zorganizowana została wystawa prac plastycznych kontynuująca cykl wystaw „Ekologiczne prace plastyczne w czterech porach roku”. W przygotowaniu jej udział brały dzieci z grupy III i V. Wystawa znajduje się na holu przedszkola. Tworząc te pracy dzieci zastosowały ciekawe techniki plastyczne. Wykorzystano: firany, patyczki, makaron, kaszę, ryż, gazety, włóczkę, fasolę, plastikowe zakrętki, popcorn, ziemniaki, piórka i wiele innych na pozór nie przydatnych przedmiotów, którym dano „drugie życie” wykorzystując je do zrobienia tych pięknych prac. Wystawa ta pokazuje, że zima to niezwykle piękna pora roku, tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię.