Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław
sobota, 02 kwiecień 2022 13:38

Zajęcia sportowe gr. IV

Zajęcia sportowe w gr. IV

We wtorek 29 marca straszaki uczestniczyły w zajęciach sportowych zorganizowanych przez zawodową trenerkę badmintona, mamę Alanka F. – Panią Joannę Fidos.

Na początek Pani Asia poprowadziła rozgrzewkę w formie ćwiczeń ruchowych. Następnie dzieciaki uczestniczyły w grach i konkurencjach sportowych z elementem współzawodnictwa oraz zabawach ruchowych rozwijających szybką reakcję na sygnał oraz rozwijających szybkość i zwinność dzieci. Starszaki dzielnie ćwiczyli i uczestniczyli w różnorodnych formach ruchowych z wykorzystaniem różnorodnych przyborów gimnastycznych oraz przyrządów sportowych.

Dziękujemy Pani Asi przede wszystkim za poświęcony dla Nas czas, przygotowanie atrakcyjnych gier i zabaw oraz za radość jaką sprawiła dzieciom organizując zajęcia sportowe w przedszkolu.