Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
poniedziałek, 18 kwiecień 2022 17:53

Ogólnopolska Akcja Plecaczek

Ogólnopolska Akcja "Plecaczek"

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II

Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Suchedniowie wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji ,,Plecaczek”. W ramach inicjatywy przedszkolaki wraz z rodzicami oraz pracownikami przedszkola przygotowały plecaki podróżne z podstawowymi artykułami, które trafią do najmłodszych uchodźców odbieranych z granicy polsko-ukraińskiej. Drobny prezent w postaci kolorowego plecaczka wypełnionego dziecięcymi akcesoriami takimi jak: woda mineralna, chusteczki higieniczne i nawilżane, soczek, batoniki., kredki, kolorowanki i maskotki naturalnie nie rozwiązuje wszystkich problemów, ale może wywołać wiele radości i uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola za włączenie się do akcji ,,Plecaczek” na terenie naszego przedszkola.