Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
niedziela, 08 maj 2022 15:33

Zajęcia gimnastyczne gr.4

Zajęcia gimnastyczne w grupie IV

We wtorek 26 kwietnia straszaki z gr. IV odwiedziła mama Mai K. – Pani Monika Ptak -Korbacz, która na co dzień zajmuje się prowadzeniem ćwiczeń gimnastycznych dzieląc się swoją pasją z innymi. W celu wyrobienia nawyku aktywnego spędzania czasu oraz zachęcenia dzieci do samodzielnej aktywności fizycznej Pani Monika poprowadziła z dziećmi zajęcia psychosomatyczne. Poprzez różnorodność ćwiczeń, które miały na celu rozciąganie i uelastycznienie mięśni ciała dzieciaki były zaciekawione nowymi ćwiczeniami, podczas, których nauczyły się również naśladować figury przypominające zwierzątka.

Bardzo dziękujemy Pani Monice Ptak -Korbacz za poświęcony dla Nas czas, zorganizowanie zajęć, ogromne zaangażowanie w czasie ćwiczeń oraz słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że niebawem powtórzymy wspólne zajęcia gimnastyczne.