Dzisiaj jest: 27 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta
sobota, 21 maj 2022 14:25

Wystawa bohater literacki

WYSTAWA PRAC "Mój ulubiony bohater literacki”

W maju w Przedszkolu Samorządowym im. Jana Pawła II w Suchedniowie zorganizowano wystawę pt. ,,Mój ulubiony bohater literacki”. Każda grupa wykonała jedną pracę plastyczną w formacie A3, dowolną techniką przedstawiającą ulubionego bohatera literackiego.

Wszystkie prace zaskakują bogactwem dziecięcych pomysłów oraz starannym wykończeniem. Od razu widać, że dzieci w wykonanie swoich dzieł włożyły całe serce. Wśród ulubionych bohaterów znalazły się postacie z bajek takie jak: ,,Czerwony Kapturek”, ,,Trzy małe świnki”, ,,Kopciuszek”, ,,Królewna Śnieżka”, ,,Pinokio”, ,,Złota rybka” oraz ,,Kot w butach”. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za wykonanie pięknych prac. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych, która znajduje się przed wejściem do przedszkola. Prace można oglądać do 20 maja 2022r.