Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
sobota, 28 maj 2022 15:16

Pasowanie na Przedszkolaka

Idzie sobie przedszkolaczek

Śpiewa, tańczy, no i skacze.

Dziś też powód ma do śmiania,

Bo to dzień jest pasowania.

25 maja w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Dyrektor Przedszkola –Pani Grażyna Milanowicz, Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów- Pan Cezary Błach, Inspektor do spraw edukacji- Pani Beata Kaszuba, rodzice, dziadkowie i bliscy naszych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej , w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Były więc wiersze, piosenki, gra na instrumentach i tańce.

Po obejrzeniu występów artystycznych nastąpiła przysięga, przejście przez bramkę oraz pasowanie na przedszkolaka czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Grażynę Milanowicz. Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane z tej okazji. Zwieńczeniem spotkania były pamiątkowe zdjęcia. Był to dzień pełen radości, uśmiechu oraz wzruszeń.

Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, ciekawych doświadczeń i przyjemnych chwil w gronie kolegów i koleżanek.