Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
środa, 01 czerwiec 2022 19:17

Dzień Sportu

Dzień sportu

We wtorek 31 maja do przedszkola wszystkie dzieci i pracownicy przyszli do Przedszkola w strojach sportowych. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Nauczycielki z grupy VI oraz VII na początku przeprowadziłyze wszystkimi krótką rozgrzewkę, po czym nasi mali sportowcy mogli rozpocząć swoją przygodę. Konkurencje sportowe obejmowały: rzuty woreczkami do kosza, skoki na macie, rzuty woreczkami na matę, skoki w workach, przejście w magicznych okularach, skoki z piłką, przejście z woreczkiem na głowie oraz z łyżką i jajkiem. Każdy przedszkolak bardzo chętnie brał udział w przygotowanych konkurencjach. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Po zaliczeniu wszystkich konkurencji dzieci otrzymały dyplom wręczony przez Panią Dyrektor – Grażynę Milanowicz.

Wszystkim dzieciom bardzo się podobało!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć