Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
czwartek, 02 czerwiec 2022 20:35

Dzień Dziecka

„Wszystkie dzieci nasze są
Kasia, Michael, Małgosia, John
Na serca dnie mają swój dom
Uchyl im serce jak drzwi”

 1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia wszystkim dopisywał dobry humor. Dzieci witała radosna muzyka. Przedszkolaki przybyły do przedszkola przebrane w stroje kojarzone z różnymi częściami świata oraz postaciami z bajek. Wspólna zabawa rozpoczęła się na sali gimnastycznej, gdzie dzieci obejrzały teatrzyk w wykonaniu pracowników przedszkola pt. „Złotowłosa i trzy misie”. Następnie dzieci wzięły udział w zabawach muzyczno- ruchowych. Kolejnym ważnym punktem obchodów Dnia Dziecka było wręczenie nagród dzieciom biorącym udział w rodzinnym konkursie ekologicznym „Recyklingowe dekoracje ogrodowe” oraz rozdanie nagród dla grup za wykonanie prac plastycznych „Mój ulubiony bohater literacki”. Spotkanie na sali zakończyła zabawa integracyjna przy muzyce. Następnie każda z grup odbyła spotkanie z alpakami, gdzie każdy przedszkolak mógł pogłaskać zwierzę i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zwierzęta te wzbudziły u dzieci same pozytywne emocje, uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Na zakończenie tego radosnego dnia każdy przedszkolak zabrał do domu słodką niespodziankę.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć