Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
piątek, 10 czerwiec 2022 20:25

Z wizytą w teatrze

Z wizytą w teatrze

W tym tygodniu przedszkolaki wraz ze swoimi paniami miały możliwość wyjazdu na wycieczkę autokarową do Kielc. Głównym punktem wyjazdu był spektakl teatralny pt. "Lato Muminków" w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś". To pełna ciepła i humoru opowieść o szczęśliwej, darzącej się miłością, przyjaźnią i szacunkiem społeczności, której spokojne życie niespodziewanie zostaje zakłócone. Muminki i ich przyjaciele, rozdzieleni przez żywioł wody, tęsknią za sobą i robią wszystko, aby na nowo być razem. Ten trudny czas pozwala im przetrwać teatr, który przenosi ich do innego świata.

Dzieci oglądały sztukę z ogromnym zaciekawieniem. Dla wielu było to pierwsze spotkanie z teatrem. Wcześniej poznały zasady zachowania w teatrze, a spotkanie ze sztuką było dla nich wielkim przeżyciem. W radosnych nastrojach, ale również nieco zmęczeni wróciliśmy do przedszkola.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć