Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
wtorek, 14 czerwiec 2022 21:27

Poczet sztandarowy na uroczystościach

Poczet sztandarowy na uroczystości

12 czerwca w kościele parafialnym w Suchedniowie odbyła się uroczysta msza święta upamiętniająca 50. rocznicę przybycia do naszego miasteczka ks. infułata Józefa Wójcika. Tyle samo lat mija w tym roku od uwolnienia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej przez ks. infułata i jego powrotu na szlak nawiedzenia. W tej uroczystości wzięły udział poczty sztandarowe suchedniowskich instytucji oraz placówek oświatowych. Nie zabrakło również naszego przedszkola, godnie reprezentowanego przez rodziców i dzieci (Filipka z gr. III i Adasia z gr. VI), które pięknie prezentowały się w strojach gwardii papieskiej. Dziękujemy serdecznie rodzicom chłopców za poświęcony czas i wystąpienie w poczcie sztandarowym.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć