Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
czwartek, 23 czerwiec 2022 20:56

Policjant - bezpieczne wakacje

"Bezpieczne wakacje" - spotkanie z policjantami

Dnia 22 czerwca gościlismy w naszym przedszkolu sierż.sztab. Pawła Karbownika i asp.sztab. Krzysztofa Berus z Komisariatu Policji w Suchedniowie. Celem spotkania była pogadanka na temat bezpiecznych zachowań w czasie wakacji. Przedstawiciele Policji omówili zasady bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach w czasie wypoczynku nad wodą, w górach oraz na drodze. Przedszkolaki dowiedziały się jakie zagrożenia mogą ich spotkać także podczas spędzania wakacji w miejscu zamieszkania lub w kontakcie z osobą nieznajomą. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały  zaproszonych gości oraz odpowiadały na pytania. Serdecznie dziękujemy  za poświęcony czas oraz pouczającą lekcję dobrych wakacyjnych rad.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć