Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
wtorek, 28 czerwiec 2022 17:14

Wycieczka do Krajna

Wycieczka do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

22 czerwca dzieci z grupy 2 (średniaki) wraz z rodzicami uczestniczyły w rodzinnej wycieczce do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat – Krajno. Park ten znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, u stóp Łysicy, najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich.

Podczas wizyty zwiedziliśmy Aleję Miniatur. Jest to  jedyne wyjątkowe miejsce, w którym możliwa jest podróż dookoła świata w ciągu jednego dnia. Potrzebne jest tylko kilka minut by przekroczyć wszystkie granice świata i zobaczyć najwspanialsze budowle i dzieła stworzone przez naturę. Większość modeli wykonana jest w skali 1:25, dzięki czemu łatwo można porównać wielkość poszczególnych budowli. Po dotarciu na wzgórze, podziwialiśmy panoramę całego obiektu.

 Po zwiedzaniu Parku Miniatur nadszedł czas na skorzystanie z atrakcji znajdujących się na terenie parku: licznych dmuchańców, basenu z łódeczkami oraz stacji kosmicznej. Pobyt w lunaparku sprawił dzieciom wielką frajdę.

Wycieczka była okazją do rozwijania edukacyjnych zainteresowań dzieci, a przede wszystkim do przeżycia niezapomnianych chwil, pełnych pozytywnych wrażeń i emocji.

Zarówno atrakcje jak i pogoda były wyśmienite. Bez wątpienia dzień ten możemy zaliczyć do udanych!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć