Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
poniedziałek, 04 lipiec 2022 12:06

Pożegnanie starszaków

Pożegnanie starszaków

"Dobrze jest tutaj mi, dobrze jest tutaj ci.

Dobrze jest tutaj nam, dobrze jest tutaj wam.

Ale wiemy sami wielki świat przed nami.

Pa, przedszkole nasze, pa, pa, pa, pa..."

Po raz kolejny czas pokazał, jak szybko mija, a wraz z nim kilka lat spędzonych w przedszkolu. Dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, w piątek 24 czerwca, szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w swoim życiu - edukacji szkolnej. Był to wyjątkowy dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności. O godz. 12:30 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie starszaków, które we wrześniu przekroczą progi szkoły. Naszą uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pierwsza wychowawczyni grupy III, Pani Urszula Pająk.

Dzieci, swój program artystyczny rozpoczęły uroczystym polonezem. Z ogromną powagą prezentowały zdobyte dotychczas umiejętności. Były wiersze z obietnicami, iż lata spędzone w przedszkolu zostaną ich sercach na długo, wzruszające piosenki, pożeganie przez młodszych kolegów i koleżanki. Emocji nie brakowało… Pani Dyrektor, przedszkolaki, wychowawczynie oraz rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za piękny występ i życzyła sukcesów w szkole.  Rodzice najbardzie zaanagażowani w pracę na rzecz przedszkola zostali wyróżnieni otrzymując pamiątkowy medal i pisemne podziękowania.

Pożegnania zawsze są trudne dla wszystkich. Jednak to pożegnanie zawierało w sobie obietnice przygody, jaką jest dorastanie i dalsze rozwijanie się. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, łezką w oku, ale też uśmiechem na ustach, życzymy Wam kochane starszaki radosnych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć