Dzisiaj jest: 1 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Hortencja, Jakub, Konrad
piątek, 27 styczeń 2023 19:41

Przedszkolaki dla WOŚP

Przedszkolaki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku przedszkolaki wspólnie z rodzicami włączyły się w akcję pomocy w przygotowaniu do zbiórki funduszy na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tygodniu poprzedzającym finał WOŚP przedszkolaki z grup III ( Delfiny) i IV ( Skrzaty ) przyniosły do przedszkola produkty niezbędne do pieczenia pierniczków. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały ciasteczka różnych kształtów przy pomocy foremek. Następnie, po wypieczeniu, samodzielnie ozdabiały pierniki według własnego pomysłu lukrem i kolorową posypką. Słodki zapach pierników rozchodził się po całym przedszkolu, a przygotowanie ich bardzo  się dzieciom podobało.Grupa Pszczółek i Smerfów przygotowała fanty - maskotki do wylosowania podczas kiermaszu oraz upiekła pyszne muffinki. Bardzo cieszymy się, że nasze przedszkolaki zaangażowały się w tegoroczne przygotowania do kiermaszu na WOŚP. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przychylność się i pomoc w organizacji naszego kiermaszu.