Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
poniedziałek, 27 luty 2023 20:38

Dzień bezpiecznego internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

13 lutego obchodziliśmy w grupie Tygryski „Dzień Bezpiecznego Internetu”, który był okazją aby porozmawiać z na temat  bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych oraz w jaki sposób korzystać z komputera w domu. Przedszkolaki w ramach akcji, zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z internetu poprzez bajkę z serii „Sieciaki.pl.” oraz pogadankę z nauczycielem. Dzieci wykazały się wiedzą o internecie, zasadach korzystania z niego, jak również na temat sprzętu komputerowego. Następnie wykonały pracę plastyczną – laptopy z kolorowego papieru, które sprawiły im wiele radości.