Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
środa, 08 marzec 2023 21:03

8 marca – Dzień Kobiet

“Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek”

Dziś w naszym przedszkolu od rana panowała radosna atmosfera. Wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia wszystkim dziewczynkom. Nie obyło się bez drobnych upominków. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:). Dzień Kobiet w przedszkolu to fantastyczna okazja by nauczyć dzieci doceniania kobiet, a także wręczania najbliższym upominków. To szansa by nauczyć także dzieci jak dzielić się z innymi i że nawet życzenia czy miły gest są już w istocie doskonałym podarunkiem. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i promienny uśmiech...

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Grupa Tygryski

Grupa Żabki