Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
piątek, 17 marzec 2023 14:57

Czytający Rodzice u Skrzatów

Cała Polska czyta dzieciom – Leśnik u Skrzatów

16 marca grupę Skrzatów odwiedziła Leśnik z Nadleśnictwa Suchedniów Pani Anna Wojkowska – Klata, która również jest mamą Marysi, aby wziąć udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ania przeniosła przedszkolaki w świat przyrody – wybraliśmy się do lasu. Dzieci chętnie i uważnie słuchały książeczkę „O czym szumi las”. Z zaciekawieniem słuchały przygód o Leśniczym Piątku. Z całego serca dziękujemy za przyłączenie się do akcji czytelniczej, poświęcony czas oraz upominki.