Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
wtorek, 28 marzec 2023 19:01

Spotkanie on-line z biblioteką w Kielcach

Spotkanie on-line z Biblioteką Wojewódzką

W dniu 27.03.2023 dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny uczestniczyły w spotkaniu online organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach pt. ,,Bibliusiowe czytanki na wesołe poranki”. Podczas tego spotkania aktorzy Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach: Pani Beata Pszeniczna oraz Pan Dawid Żłobiński (w rolach Bibliusia
i Woluminki), przeczytali dzieciom fragment książki z serii ,,Kura Adela. Jak kura zniosła jajko” napisanej przez Joannę Krzyżanek. Kura Adela to książka o miłej, sympatycznej, psotnej, przemądrzałej, zagadkowej, pomysłowej i czasami marudnej kurze, która przenosi małych czytelników do świata dźwięków, kolorów, zapachów i form.