Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
czwartek, 30 marzec 2023 20:43

Cała Polska czyta dzieciom - Policja u Skrzatów

„Cała Polska czyta dzieciom” – Policja u Skrzatów

We wtorek 28 marca grupę Skrzatów odwiedzili funkcjonariusze Policji z Komisariatu w Suchedniowie mł. asp. Paweł Karbownik i sierż sztab. Sebastian Milecki. Nasi policjanci w ramach Akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytali dzieciakom bajki pt. „Muzykanci z Bremy” i „Siedem Koźlątek”. Czytanie, to mądry sposób na spędzanie wolnego czasu, a do tego z łatwością uruchamia wyobraźnię. Młodzi czytelnicy z ogromną uwagą i zainteresowaniem słuchali policjantów. Dodatkowo w trakcie spotkań omówione zostały zasady bezpieczeństwa podczas przypadkowych spotkań z nieznajomymi osobami. Wspólne spotkania oraz czytanie książek są wspaniałą okazją do nawiązania kontaktów i edukacji najmłodszych w miłej i przyjaznej atmosferze.

Z całego serca dziękujemy za przyłączenie się do akcji czytelniczej i poświęcony czas.