Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
poniedziałek, 03 kwiecień 2023 20:43

Rodzice - dzieciom - spotkanie z tatą Olusia w grupie Delfinki

Grupę Delfinki odwiedził tata Olusia Zatorskiego pan Adrian ,który opowiedział o swojej pasji - grze w hokeja. Pan Adrian jest zawodnikiem amatorskiej drużyny Kojoty i opowiedział o podstawowych zasadach gry. Przyniósł ze sobą i zaprezentował części stroju hokeisty -ochraniacze na ramiona, łokcie, nakolanniki, rękawice, spodnie, koszulkę z numerem i logo drużyny, kask ochronny ze specjalną osłoną na twarz i niezbędny sprzęt - łyżwy, kije hokejowe, krążki. Każdy przedszkolak miał okazję przymierzyć kask ochronny i poprowadzić krążek kijem do hokeja. Spotkanie sprawiło wiele przyjemności i radości dzieciom. Delfinki otrzymały również słodką niespodziankę - czekoladowy krążek. Bardzo dziękujemy tacie Olusia za interesujące zajęcia i zachęcanie dzieci do podejmowania aktywności fizycznej i odkrywania pasji, zainteresowań .