Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
poniedziałek, 03 kwiecień 2023 20:48

Relacja z akcji Cała Polska czyta dzieciom w grupie Delfinki

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, której celem jest między innymi kształtowanie nawyku czytania i zrozumienia, jak wielką mądrość można odnaleźć w książce, rodzice w grupie Delfinki odwiedzają raz w tygodniu przedszkole i czytają książki dla dzieci. Wcześniej wybierają wspólnie ze swoimi dziećmi bajki, które prezentują w grupie. Dzieci są bardzo zadowolone i dumne ze swoich rodziców. Czytanie książek przez bliskie osoby sprawia im wiele radości. W miesiącu marcu gościliśmy w naszej grupie tatę Leona pana Marcina, mamę Helenki panią Patrycję ,mamę Zuzi Ł. panią Monikę , mamę Kuby panią Karolinę i mamę Zosi panią Kasię. Rodzice czytali książki o różnej tematyce -o przyjaźni i przyjaciołach, na których zawsze można liczyć, o Kici Koci ,o Yeti, wytrwałości, cierpliwości. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wzięli udział w akcji czytelniczej.Następna relacja w kolejnym miesiącu. Zapraszamy !!!