Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
środa, 05 kwiecień 2023 17:26

Rodzice - dzieciom u Tygrysków

„Rodzice – dzieciom” w grupie Tygrysków

We wtorek grupę Tygrysków odwiedziła mama Matwieja - pani Lara. Zaprezentowała dzieciom swoje hobby, którym jest wykonywanie ozdób ze wstążek, filcu, koronek i koralików. Mama przyniosła na zajęcia potrzebne materiały i mogliśmy zobaczyć jak powstają opaski na włosy ozdobione kokardkami i koralikami, spinki czy gumki z koronkowymi kwiatkami. Dziewczynki chętnie przymierzały kolorowe opaski. Mama Matwieja wykonuje też ozdoby na różne okazje, ramki na zdjęcia, czy figurki krasnali. Matwiej obdarował dziewczynki kolorowymi spinkami wykonanymi przez mamę. Otrzymaliśmy także ozdoby wielkanocne do naszego kącika przyrody. Dziękujemy pani Larze za ciekawe zajęcia i upominki.