Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
wtorek, 11 kwiecień 2023 20:01

Cała Polska czyta dzieciom w grupie Pszczółek

Głośne czytanie dzieciom jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój dziecka w różnych sferach. W dzisiejszym świecie zdominowanym przez telefony, tablety, komputery, dostrzegamy potrzebę powrotu do tego, co kiedyś dawało ludziom możliwość budowania relacji. Właśnie spotkanie z książką jest wspaniałym sposobem na powrót do spraw uznawanych kiedyś za wartościowe, a przede wszystkim tradycji wspólnego rodzinnego czytania. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy w marcu, wzięli  udział w naszej akcji.