Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
niedziela, 16 kwiecień 2023 09:24

Pszczółki z wizytą u weterynarza

W piątek 14 kwietnia, dzieci z gr I odwiedziły gabinet weterynaryjny pani Małgorzaty Jedlińskiej „NaturVet”. Pszczółki z ogromnym zainteresowaniem poznawały tajniki zawodu weterynarza. Dowiedziały się czym zajmuje się weterynarz, obejrzały gabinet oraz przybory medyczne niezbędne do udzielania pomocy zwierzętom. Pani Małgorzata opowiedziała na czym polega opieka medyczna nad zwierzętami. Pokazała naszym przedszkolakom jak wygląda stół do zabiegów, waga dla zwierząt, stetoskop, urządzenie do badania krwi, mikroskop oraz wiele innych akcesoriów medycznych. Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie.