Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
środa, 26 kwiecień 2023 18:58

Wycieczka Tygrysków do ZSE w Kielcach

Wycieczka przedszkolaków do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach

W  środę 26 kwietnia, w ramach współpracy z rodzicami grupa Tygryski udała się do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach. Celem wyjazdu było poznanie miejsca pracy Pana Bartosza - taty Stasia. Na początku poznaliśmy liczną grupę uczniów, którzy kształcą się w ZSE. Młodzież z klasy o profilu animator czasu wolnego zaprosiła przedszkolaków do wspólnego tańca przy muzyce, zabaw z chustą animacyjną i  konkurencji sportowych. Po dużej dawce ruchu przyszła pora na zajęcia plastyczne, w czasie których uczniowie szkoły służyli Tygryskom swoją pomocą. Wiele radości sprawiło wszystkim spotkanie ze specjalnym gościem - byczkiem, który przygotował dla dzieci niespodziankę w postaci piniaty z cukierkami. Na zakończenie czekały na nas słodkie muffinki, które ozdobiliśmy słodkim lukrem i kolorową posypką. Tak przygotowane "małe co nieco" nie mogło długo czekać i  szybko trafiło do naszych brzuszków. Mniam... Dodatkową niepodzianką były tatuaże dla chętnych dzieci oraz różne kształty z  kolorowych balonów.

Pedagogom oraz młodzieży ZSE składamy serdeczne podziękowania za mile spędzony czas, moc atrakcji i zabaw dla najmłodszych. Gorące podziękowania przekazujemy Panu Bartoszowi za zaproszenie, profesjonalną organizację spotkania, zaangażowanie oraz poświecony czas. Wszyscy wrócili z wycieczki w fantastycznych humorach.