Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
poniedziałek, 29 maj 2023 22:33

Rodzice - dzieciom u Pszczółek

We wtorek 23 maja gościliśmy w naszej grupie mamę Zosi, panią Kasię, która jest logopedą w naszym przedszkolu. Dzieci dowiedziały się, czym zajmuje się logopeda oraz wzięły udział w grupowych zajęciach logopedycznych, podczas których świetnie się bawiły. Pomocnikiem pani Kasi była lalka „Zuzia”, która demonstrowała dzieciom poprawność wykonywanych zadań. Pierwszym zadaniem były ćwiczenia buzi i języka. Dużo radości sprawił masażyk języka za pomocą chrupka, było przyjemnie i smacznie. Następnie dzieci rozwiązywały zagadki tematycznie związane z miodem. Później liczyły ile pszczółek odleciało z ula. Na koniec wszystkie przedszkolaki zamieniły się w pszczółki i fruwały z pięknymi kolorowymi skrzydełkami. Na koniec zajęć dzieci otrzymały jeszcze słodką niespodziankę. Bardzo dziękujemy Pani Kasi za spotkanie i przeprowadzenie tylu fajnych zabaw.