Dzisiaj jest: 6 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand
poniedziałek, 29 maj 2023 22:40

Rodzice - dzieciom, królik Lollipop u Pszczółek i Delfinków

Rodzice – dzieciom, królik Lolipop u Pszczółek i Delfinków

W środę 24 mają grupę "Pszczółek" i "Delfinków" odwiedzila Pani Kasia, mama Ninki i Marcelka wraz z ich siostrzyczka Julią. Julia zaprezentowała dzieciom swojego pupilka - króliczka Lolipop. Julia opowiedziała dzieciom ciekawostki o króliku, co lubi, czego się boi. Każdy mógł poczęstować króliczka kawałkiem marchewki, natką koperku. Dowiedzieliśmy się, że Loli bardzo lubi marchewkę i pochłania jej ogromne ilości. Julia pokazała jak wygląda książeczka zdrowia Lolipop. Dzieciaki chętnie odpowiadały na pytania Julci. Króliczek stał się ulubieńcem grupy Pszczółek i Delfinkinków. Dzieciaki chętnie głaskały miłego gościa. Dowiedziały się, że należy to robić bardzo delikatnie. Na koniec dzieci otrzymały słodki upominek. Dziękujemy Pani Kasi i Juli za miłe spotkanie i poświęcony czas.

Królik Loli u Pszczółek

Królik Loli u Delfinków