Dzisiaj jest: 6 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand
sobota, 03 czerwiec 2023 15:46

Wycieczka Skrzatów na pocztę

29 maja starszaki z grupy Skrzatów wybrały się na wycieczkę do pobliskiej poczty w Suchedniowie. Celem wycieczki było zapoznanie  z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty oraz oglądały różne pomieszczenia od zaplecza.

Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Na zakończenie dzieci  podziękowały oprowadzającej nas urzędniczce wręczając podziękowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Poczty Polskiej w Suchedniowie, za ciekawą lekcję, za uśmiech i życzliwość !