Dzisiaj jest: 7 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Ludmiła, Gizela, Benedykt
poniedziałek, 05 czerwiec 2023 21:01

Dzień dziecka

Dzień Dziecka

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

- Janusz Korczak

1 czerwca 2023 roku w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia wszystkim dopisywał wyśmienity humor. Już na samym wejściu dzieci witała radosna muzyka. Przedszkolaki przybyły do przedszkola przebrane w stroje kojarzone z różnymi częściami świata oraz postaciami z bajek. Wspólna zabawa rozpoczęła się na sali gimnastycznej, gdzie dzieci obejrzały teatrzyk w wykonaniu rodziców pt. „Czerwony Kapturek”. Następnie dzieci bawiły się przy muzyce – były tańce, śpiewy i zabawa na całego. Później wszyscy wybraliśmy się na korowód ulicami naszego miasta przy wesołej muzyce. Ten dzień był bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci i wzbudził u nich same pozytywne emocje - uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Na zakończenie tego radosnego dnia każdy przedszkolak zabrał do domu słodką niespodziankę.