Dzisiaj jest: 7 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Ludmiła, Gizela, Benedykt
środa, 07 czerwiec 2023 13:08

Zajęcia otwarte z języka angielskiego prowadzone przez szkołę językową ,,Global School”

W dniu 06.06.2023 w naszym przedszkolu odbyły się bezpłatne zajęcia z języka angielskiego metodą Teddy Eddie dla dzieci organizowane przez szkołę językową ,,Global School”. Podczas zajęć dzieci za pomocą magicznego zaklęcia wyczarowały misia Teddiego z którym wspólnie oglądały krótką bajkę o ,,Sypialni Andy’ego”. Serdecznie dziękujemy Paniom ze szkoły językowej za lekcję pokazowa dla wszystkich dzieci.