Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
niedziela, 18 czerwiec 2023 20:41

Rodzice dzieciom u Tygrysków

Rodzice – dzieciom w grupie Tygrysków

16 czerwca grupę Tygrysków odwiedziła mama Maciusia, która zaprezentowała dzieciom swoje hobby – fotografowanie. Pani Ania przyniosła na zajęcia aparat fotograficzny i sprzęt potrzebny do robienia zdjęć. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda lampa błyskowa, obiektywy do różnego rodzaju fotografii, statyw czy pendrive, w którym przechowuje się zdjęcia. Zaprezentowala również mniej znane przedmioty jak np. blendę czyli ekran odblaskowy, służący do odbijania światła i opowiedziała kilka ciekawostek przdatnych podczas robienia zdjęć. Mogliśmy także podziwiać zrobine przez mamę Maciusia zdjęcia znanych miejsc w naszym mieście, roślin i zwierząt. Na zakończenie zajęć dzieci wzięły udział w sesji fotograficznej. Dziękujemy pani Ani za ciekawe zajęcia, za zrobienie pięknych zdjęć przedszkolakom i życzymy powodzenia w rozwijaniu tak interesującej pasji.