Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
wtorek, 20 czerwiec 2023 19:54

Smerfy u weterynarza

Z wizytą w gabinecie weterynaryjnym

We wtorek 20 czerwca grupa Smerfów wybrała się do gabinetu weterynaryjnego „Naturvet” na ulicy Słowackiego. Dzieci miały okazję poznać zawód weterynarza oraz zrozumieć specyfikę tego zawodu. Przedszkolaki obejrzały sprzęty znajdujące się w gabinecie oraz narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Dzieci dowiedziały się o leczeniu oraz odpowiedzialności związanej z posiadaniem zwierzęcia. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły laurkę pani weterynarz w podziękowaniu za poświęcony czas. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie za to ciekawe spotkanie!