Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
czwartek, 22 czerwiec 2023 22:42

Czytanie na trawie

W słoneczny wtorek 20 czerwca na łonie natury odbyło się miłe spotkanie, podczas którego bibliotekarki – Pani Ilona Krogulec i Ula Matla czytały przedszkolakom wybrane pozycje literatury dziecięcej. Celem wizyty było między innymi promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz zachęcenie dzieci do sięgania po książkę w każdym miejscu, nawet w plenerze. Serdecznie dziękujemy Paniom za przyjęcie zaproszenia oraz pouczające spotkanie czytelnicze. A wszystkie dzieci wraz z Rodzicami zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Suchedniowie po ciekawe i piękne książeczki.