Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
poniedziałek, 26 czerwiec 2023 14:57

Cała Polska czyta dzieciom - podsumowanie akcji w maju i czerwcu

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” realizowana była w naszym przedszkolu przez cały rok. Dzięki temu systematycznie rozwijaliśmy u naszych przedszkolaków zainteresowanie książką oraz literaturą. Dostarczaliśmy wiele pięknych wzorców do naśladowania poprzez poznawanie wielu wspaniałych bohaterów literackich, uczyliśmy się odróżniać dobro od zła, a przy tym budowaliśmy piękną współpracę przedszkola z rodzicami. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w tej akcji. Dziękujemy za poświęcony czas, przynoszone książki oraz za miłą atmosferę. Zapraszamy do kontynuacji w przyszłym roku.